Ön Kayıt İşlemleriKayıt merkezlerimiz, ilgili yerleşkede bulunmaktadır. Hafta içi ve cumartesi günleri mesai saatleri içerisinde hizmet vermektedir.

SAYIN KURSİYER VE ADAYLARIMIZIN DİKKATİNE;

 

BU GÜZ DÖNEMİNDE YENİ KURS AÇILMAYACAK VE YENİ KURSİYER KAYIT İŞLEMİ YAPILMAYACAKTIR.

 

  • TC. Devleti tarafından COVİD-19 salgını nedeniyle 16.03.2020 tarihi itibariyle etiSEM ve bağlı birimlerinde 2019-2020 Eğitim ve Öğretim Yılı Güz Dönemi Devam Eden ve Bahar Dönemi Yeni Başlayan Mesleki Gelişim ve Beceri Edindirme Amaçlı Destekleme ve Yetiştirme Kurs ve Eğitim hizmetinin verilmesi durdurulmuştu.

 

  • Bundan dolayı 2020-2021 Eğitim ve Öğretim Yılı Güz Döneminde YENİ KAYIT alınmamasına; bu dönemin 2019-2020 Eğitim ve Öğretim Yılı Güz Döneminde BİR YIL olarak açılmış kurslar ile Bahar Döneminde ise yeni başlayan kursların kursiyerlerinin/öğrencilerinin eksik konu ve kazanımları ile öğrenme kayıplarının giderilmesine yönelik “TELAFİ EĞİTİM PROGRAMI” ile değerlendirilmesine; mücbir sebepler hariç, aynı birim, aynı eğitim ve kurs ortamı, aynı eğitimciler ve -kronik rahatsızlığı bulunmayan ve 65 yaş üzerinde olmayan- aynı öğrencilerle “yeni normal şartlarının gereklerine uygun olarak” etiSEM Birimlerinde başlatılıp uygulanması kararlaştırılmıştır.

 

  • 2019-2020 Eğitim ve Öğretim Yılı Güz Dönemi Devam Eden ve Bahar Dönemi Yeni Başlayan Kursların TELAFİ EĞİTİM PROGRAMI, İKİNCİ BİR KISITLILIK DURUMU SÖZ KONUSU OLMADIĞI TAKDİRDE 19 Ekim 2020 Pazartesi günü başlayacaktır.

 

BİLGİLERİNİZE SAYGI İLE DUYURULUR

Kişisel bilgi formunu doldurduğunuzda, verilen uyarıları ve bilgileri dikkatle okuyarak kesin kayıt onayınızı en geç 3 gün içerisinde tamamlamanız gerekmektedir.